Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-01140-HT-25-T - HEAT SHRINK 25mm TRANSPARENT (MAKARON) 2:1 W/O UL
₺74.23
Vergisiz Fiyat: ₺61.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 25 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 12.5 mm |
| Renk | Transparent |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | Without UL |
L-KLS8-01140-HT-25-T - HEAT SHRINK 25mm TRANSPARENT (MAKARON) 2:1 W/O UL
₺74.23
