Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-TS6606-13.0-180 - SWITCH TACT 6.00x6.00 13.00mm 180gF THT R/A
₺2.18
Vergisiz Fiyat: ₺1.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TS6606 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Dış Ölçü | 6x6 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 13 mm |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 180 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
L-KLS7-TS6606-13.0-180 - SWITCH TACT 6.00x6.00 13.00mm 180gF THT R/A
₺2.18
Hızlı Stok Bilgisi Al
