Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-RS601A-1020013BB - SWITCH ROCKER SPDT 6A 250V
₺21.40
Vergisiz Fiyat: ₺17.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-RS |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 19.10x13 mm - Rectangular |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
L-KLS7-RS601A-1020013BB - SWITCH ROCKER SPDT 6A 250V
₺21.40
