Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-P7.0X7.0-0 - SWITCH PUSH BUTTON 7X7MM NON LOCK
₺5.49
Vergisiz Fiyat: ₺4.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | DPDT |
| Akım Değeri (AC) | N/A |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | N/A |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Fonksiyon | On-Off |
| Çalıştırma Kuvveti | 150 gF |
| Aktüatör Tipi | Square |
| Aktüatör/Kapak Rengi | N/A |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | No Marking |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Aydınlatma Voltajı | None |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Panel Kesim Ölçüsü | None |
| Özellikler | Non Lock |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +65 °C |
L-KLS7-P7.0X7.0-0 - SWITCH PUSH BUTTON 7X7MM NON LOCK
₺5.49
