Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-MS-M12-202-C2G - SWITCH TOGGLE ON-ON 6PIN
₺110.78
Vergisiz Fiyat: ₺92.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | DPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 10.5 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 12 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
L-KLS7-MS-M12-202-C2G - SWITCH TOGGLE ON-ON 6PIN
₺110.78
