Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-DST-05-N-00 - SWITCH DIP 5 Pos. SPST 25mA 24VDC THT V/T
₺12.24
Vergisiz Fiyat: ₺10.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DIP Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-DST |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pozisyon Sayısı | 5 |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 25 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 24 V |
| Yön / Pozisyon | Top Actuated |
| Gövde Rengi | Black |
| Özellikler | N/A |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
L-KLS7-DST-05-N-00 - SWITCH DIP 5 Pos. SPST 25mA 24VDC THT V/T
₺12.24
