Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-034-101011BB - SWITCH ROCKER 6A 250VAC 2P
₺33.63
Vergisiz Fiyat: ₺28.03
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-034 |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPST |
| Fonksiyon | On-Off |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Flat |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 19.2x13 mm - Rectangular |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
L-KLS7-034-101011BB - SWITCH ROCKER 6A 250VAC 2P
₺33.63
Hızlı Stok Bilgisi Al
