Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-020-101011BB - SWITCH ROCKER ON-OFF 2P 23X16.5MM BLACK
₺13.85
Vergisiz Fiyat: ₺11.54
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-020 |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPST |
| Fonksiyon | On-Off |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 20 mm - Round |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 4.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |
L-KLS7-020-101011BB - SWITCH ROCKER ON-OFF 2P 23X16.5MM BLACK
₺13.85
