Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS6-SQP-5W-3RJ - RES.CEMENT 5W 3 Ohms 5% THT
₺3.21
Vergisiz Fiyat: ₺2.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Taş Dirençler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 3 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 5 W |
| Bileşim | N/A |
| Özel Özellik | Standard Product |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Çap | 9.5 mm |
| Uzunluk | 22 mm |
| Genişlik | 9.5 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | N/A |
L-KLS6-SQP-5W-3RJ - RES.CEMENT 5W 3 Ohms 5% THT
₺3.21
