Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS6-MF72-5D13 - THERMISTOR NTC 5R 13MM BULK
₺7.69
Vergisiz Fiyat: ₺6.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Current Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | 5 A |
| Direnç (25°C) | 5 Ohms |
| Tolerans | ±20 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 13 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+200 °C |
L-KLS6-MF72-5D13 - THERMISTOR NTC 5R 13MM BULK
₺7.69
Hızlı Stok Bilgisi Al
