Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS6-20D471K - VARISTOR DISC 25MM 470V 13KA 300VAC 385VDC THT
₺14.74
Vergisiz Fiyat: ₺12.28
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS6 |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 25 mm |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 423 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 470 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 517 V |
| Anma Akımı | 13 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 300 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 385 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
L-KLS6-20D471K - VARISTOR DISC 25MM 470V 13KA 300VAC 385VDC THT
₺14.74
Hızlı Stok Bilgisi Al
