Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-GSM-04-MS-108 - ANTENNA GSM FOR SMA L=108MM BLACK
₺126.80
Vergisiz Fiyat: ₺105.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Whip/Tilt |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 800 MHz to 2.2 GHz |
| Kazanç | 2.15, 3 dBi |
| VSWR | 2.0:1 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 108 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | N/A |
L-KLS1-GSM-04-MS-108 - ANTENNA GSM FOR SMA L=108MM BLACK
₺126.80
