Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-BAJ-003-N-L - CONN.DC BANANA JACK H:15MM BLUE IC-240A
₺5.15
Vergisiz Fiyat: ₺4.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Banana Plugları ve Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-BAJ-003 |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Jack |
| Fiş Çapı | 4 mm |
| Akım Değeri | 19 A |
| Voltaj Değeri | 1000 V |
| Kontak Malzemesi | Nickel+Gold Plated |
| Konnektör Rengi | Blue |
| Kontak Kaplaması | N/A |
L-KLS1-BAJ-003-N-L - CONN.DC BANANA JACK H:15MM BLUE IC-240A
₺5.15
Hızlı Stok Bilgisi Al
