Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-285A-06-B - MINI DIN JACK 6PIN FEMALE PCB TYPE
₺11.36
Vergisiz Fiyat: ₺9.47
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mini DIN Jack Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-285A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 Pins |
| Dönüşen/Dönüştürülen | Female Sockets And Male Pins |
| Konektör Gövde Malzemesi | Plastic |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze,Gold/Tin Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Akım Değeri (Maks) | 2 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+70 °C |
L-KLS1-285A-06-B - MINI DIN JACK 6PIN FEMALE PCB TYPE
₺11.36
