Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-208B-4.3-2-72-S - FEMALE HEADER 72PIN(2x36) 2.00mm THT V/T
₺32.56
Vergisiz Fiyat: ₺27.13
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-208B |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 72 (2x36) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 4.3 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
L-KLS1-208B-4.3-2-72-S - FEMALE HEADER 72PIN(2x36) 2.00mm THT V/T
₺32.56
