Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-208-2-16-R - FEMALE HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A
₺10.52
Vergisiz Fiyat: ₺8.77
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-208 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Profil Yüksekliği | 8.4 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
L-KLS1-208-2-16-R - FEMALE HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A
₺10.52
Hızlı Stok Bilgisi Al
