Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS1-207C-2-10-S1 - PIN HEADER 10PIN(2x5) 1.27mm THT V/T
₺3.02
Vergisiz Fiyat: ₺2.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 6.04 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 2.7 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold/Tin Plated Over Nickel |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
L-KLS1-207C-2-10-S1 - PIN HEADER 10PIN(2x5) 1.27mm THT V/T
₺3.02
