Stokta
KLS ELECTRONIC
KLS14-ZTT-8.000 - CRYSTAL RESANATOR 8MHz 3PIN BULK
₺9.06
Vergisiz Fiyat: ₺7.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Rezonatörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | ZTT |
| Kılıf / Kasa | Radial 3Pin |
| Frekans | 8 MHz |
| Kapasitans | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +80 °C |
KLS14-ZTT-8.000 - CRYSTAL RESANATOR 8MHz 3PIN BULK
₺9.06
