Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
KLS1-216-08 - IC-SOCKET 8PIN DUAL WIPE 0.3"(7.62MM)
₺0.76
Vergisiz Fiyat: ₺0.64
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Yay Yüklü Entegre Soketler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS1-216 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Satır Aralığı | 7.62 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | 100 U'' Tin |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PBT UL94V-0 |
| Central Support | W/ Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
KLS1-216-08 - IC-SOCKET 8PIN DUAL WIPE 0.3"(7.62MM)
₺0.76
Hızlı Stok Bilgisi Al
