Stokta Yok
ONS (FAIRCHILD)
KA331 - IC-331 V.REG/STABILIZER 0.1A 125C DIP8 FAIRCHILD
₺103.42
Vergisiz Fiyat: ₺86.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | V-F ve F-V Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çalışma Voltajı | 5 to 40 V |
| Besleme Akımı | 4 mA |
| Çıkış Akımı | 136 uA |
| Güç Tüketimi | 15 mW |
| Ofset Voltajı | 3 mV |
| Frekans | 10 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | V/F Converters |
KA331 - IC-331 V.REG/STABILIZER 0.1A 125C DIP8 FAIRCHILD
₺103.42
Hızlı Stok Bilgisi Al
