Stokta
JIALING
JRMA45K - THERMAL PROTECTOR
₺38.68
Vergisiz Fiyat: ₺32.24
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Termal Korucular |
| Üretici Firma | JIALING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JRMA |
| Montaj Tipi | Free |
| Bağlantı Stili | Wire |
| Kılıf / Kasa | Rectangle |
| Anahtarlama Sıcaklığı | 45 °C |
| Anahtarlama Toleransı | N/A |
| Anahtarlama Döngüleri | N/A |
| Sıfırlama Sıcaklığı | N/A |
| Sıfırlama Toleransı | N/A |
| Devre (Nomal) | Open |
| Akım Değeri (AC) | 5 A @ 120V |
| Akım Değeri (DC) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 15.8 mm |
| Genişlik | 5.3 mm |
| Yükseklik | 4 mm |
| Kablo Uzunluğu | None |
JRMA45K - THERMAL PROTECTOR
₺38.68
