Stokta
IXYS CLARE
IXDN609SI - IC-609 MOSFET DRIVER 9A LOW-SIDE SOIC8
₺176.24
Vergisiz Fiyat: ₺146.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 EP |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 35 V |
| Çıkış Akımı | 9 A, 9 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Single Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 22 ns, 15 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | IGBT, N-Channel, P-Channel Mosfet |
IXDN609SI - IC-609 MOSFET DRIVER 9A LOW-SIDE SOIC8
₺176.24
