Stokta
IXYS CLARE
IXDF504D1 - IC-504 DRIVER 4 SERIES LOW SIDE DIP IXYS
₺99.03
Vergisiz Fiyat: ₺82.52
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VDFN6 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 35 V |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Inverting and Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 19 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Low Side Ultrafast Mosfet and IGBT Driver |
IXDF504D1 - IC-504 DRIVER 4 SERIES LOW SIDE DIP IXYS
₺99.03
