Stokta
IXYS CLARE
IXDD614YI - IC LOW SIDE DRIVER 14A TO263-5
₺319.45
Vergisiz Fiyat: ₺266.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263-5 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 4 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çıkış Tipi | Low Side |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 35 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 14-Ampere Low-Side Ultrafast MOSFET Drivers |
IXDD614YI - IC LOW SIDE DRIVER 14A TO263-5
₺319.45
