Stokta
IXYS CLARE
IX4427N - IC-4427 ULTRAFAST MOSFET DRIVER 1.5A SOIC8 IXYS
₺54.36
Vergisiz Fiyat: ₺45.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 30 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 35 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Low-Side Ultrafast Mosfet Driver |
IX4427N - IC-4427 ULTRAFAST MOSFET DRIVER 1.5A SOIC8 IXYS
₺54.36
