Stokta
IXYS CLARE
IX2127NTR - IC-2127 MOSFET GATE DRIVER SOIC8 SMD IXYS
₺79.79
Vergisiz Fiyat: ₺66.49
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IXYS CLARE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 9 to 12 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 100 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Voltage Power Mosfet & IGBT Driver |
IX2127NTR - IC-2127 MOSFET GATE DRIVER SOIC8 SMD IXYS
₺79.79
