Stokta
INFINEON
IRS20752LTRPBF - IC-20752 GATE DRVR HIGH-SIDE SOT23-6
₺30.49
Vergisiz Fiyat: ₺25.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Besleme Voltajı | 10 to 18 V |
| Çıkış Akımı | 160 mA, 240 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 85 ns, 40 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | SOT-23 High-Side Gate Driver IC |
IRS20752LTRPBF - IC-20752 GATE DRVR HIGH-SIDE SOT23-6
₺30.49
