Stokta
IR
IR2132JPBF - IC-2132 3PH BRIDGE DRIVER SMD 44PIN PLCC IR
₺408.88
Vergisiz Fiyat: ₺340.73
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC44-32 |
| Besleme Voltajı | 10 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 250 mA |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 675 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 3 Phase Bridge Driver For Mosfet and IGBT's |
IR2132JPBF - IC-2132 3PH BRIDGE DRIVER SMD 44PIN PLCC IR
₺408.88
