Stokta
IR
IR2113SPBF - IC-2113 HIGH-LOW MOSFET DRIVERS SMD SOIC16 IR
₺86.81
Vergisiz Fiyat: ₺72.35
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | IR |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16-W |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 20 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 25 ns, 17 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | High and Low Side Driver |
IR2113SPBF - IC-2113 HIGH-LOW MOSFET DRIVERS SMD SOIC16 IR
₺86.81
