Stokta
TEXAS
INA826AIDR - IC-826 OPAMP INSTR 1MHZ RRO SMD SOIC8 TI
₺87.05
Vergisiz Fiyat: ₺72.54
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Instrumentation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 36 V |
| Besleme Akımı | 200 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 40 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Precision, 200-uA Supply Current, 3-V to 36-V Supply INA with RRO |
INA826AIDR - IC-826 OPAMP INSTR 1MHZ RRO SMD SOIC8 TI
₺87.05
