Stokta
TEXAS
INA214AIDCKR - IC-214 CURRENT MONITOR 1% SC70-6
₺31.90
Vergisiz Fiyat: ₺26.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-6 |
| Amplifikatör Tipi | Current Sense Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 30 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 26 V |
| Besleme Akımı | 65 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Voltage Output, Low- or High-Side Measurement, Bidirectional, Zero-Drift Series, Current-Shunt Monitors |
INA214AIDCKR - IC-214 CURRENT MONITOR 1% SC70-6
₺31.90
