Stokta
TEXAS
INA2134PA - IC-2134 DUAL AUDIO DIFF RCVR 14-DIP
₺153.35
Vergisiz Fiyat: ₺127.79
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | N/A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | 8 to 36 V, ±4 to 18 V |
| Bant Genişliği | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Audio Differantial Line Receivers 0 dB (G=1) |
INA2134PA - IC-2134 DUAL AUDIO DIFF RCVR 14-DIP
₺153.35
