Stokta
TEXAS
INA180B1IDBVR - IC-180 CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
₺13.55
Vergisiz Fiyat: ₺11.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Amplifikatör Tipi | Current Sense Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 350 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 260 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 100 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low- and High-Side Voltage Output, Current-Sense Amplifiers |
INA180B1IDBVR - IC-180 CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
₺13.55
