Stokta Yok
HT DISPLAY
HTOLED-096-E - OLED COG 128X64 WHITE 0.96"
₺258.54
Vergisiz Fiyat: ₺215.45
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | COG OLEDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | COG |
| Ekran Formatı | 128x64 |
| Boyutu | 0.96 " |
| Dot Ölçüsü | 0.15x0.15 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Işık Rengi | White |
| Arayüz | 4 Wire SPI, I2C |
| Sürücü Entegresi | SSD1312 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 22.74x11.86 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/128 |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 28 mm |
| Dış Genişlik | 14 mm |
| Dış Yükseklik | 1.22 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
HTOLED-096-E - OLED COG 128X64 WHITE 0.96"
₺258.54
Hızlı Stok Bilgisi Al
