Stokta
HOLTEK
HT7550-1 - IC-7550-1 100mA 5V VOLTAGE REGULATOR SOT89
₺8.38
Vergisiz Fiyat: ₺6.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | HOLTEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89-3 |
| Regülatör Tipi | N/A |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 24 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low Power Low Dropout Voltage Regulator |
HT7550-1 - IC-7550-1 100mA 5V VOLTAGE REGULATOR SOT89
₺8.38
