Stokta
HOLTEK
HT7533-2 - IC-7533-2 100Ma 3V3 LOW POWER LDO SOT89
₺6.09
Vergisiz Fiyat: ₺5.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | HOLTEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT89-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 30 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 100mA TinyPowerTM LDO |
HT7533-2 - IC-7533-2 100Ma 3V3 LOW POWER LDO SOT89
₺6.09
