Stokta
HT DISPLAY
HT1730AI01AC1K1 - INDUSTRIAL COMPUTER 17.3” 1920 X 1080
₺43,985.41
Vergisiz Fiyat: ₺36,654.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tek Kart Bilgisayarlar |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| İşlemci Serisi | N/A |
| İşlemci Ailesi | RK3288 |
| İşlemci Üreticisi | Rockchip |
| İşlemci Çekirdek Tipi | Cortex A17x4 |
| Frekans | 1.8 to 2 GHz |
| Yüklü RAM | 2 GB |
| Bellek Türü | eMMC |
| Bellek Boyutu | N/A |
| Flash Bellek Boyutu | 8 GB |
| Normalizasyon Faktörü | N/A |
| Arayüz | Ethernet, Serial port, audio, rs232, rs485, SD, SIM, WiFi, HDMI |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Besleme Voltajı | 12 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
HT1730AI01AC1K1 - INDUSTRIAL COMPUTER 17.3” 1920 X 1080
₺43,985.41
