Stokta
HT DISPLAY
HT0700DT01A - TFT PANEL 7” 800x480 RGB 40P
₺3,125.61
Vergisiz Fiyat: ₺2,604.68
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 7 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Aktif Alan | 153.84x85.63 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 500 cd |
| Arayüz | 24 Bits RGB |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 165 mm |
| Dış Genişlik | 103.85 mm |
| Dış Yükseklik | 3.25 mm |
HT0700DT01A - TFT PANEL 7” 800x480 RGB 40P
₺3,125.61
