Stokta
HT DISPLAY
HT0350AT08A - TFT PANEL 3.5” 480x320 RESOLUTION MCU INTERFACE
₺715.80
Vergisiz Fiyat: ₺596.50
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 3.5 " |
| Çözünürlük | 480x320 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Aktif Alan | 73.44x48.96 mm |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Parlaklık | 200 cd |
| Arayüz | MCU |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 83 mm |
| Dış Genişlik | 54.5 mm |
| Dış Yükseklik | 3.5 mm |
HT0350AT08A - TFT PANEL 3.5” 480x320 RESOLUTION MCU INTERFACE
₺715.80
