Stokta
HT DISPLAY
HT023YFB - TFT LCD 2.27" 256*128 A-Si MONO REFLECTIVE
₺547.30
Vergisiz Fiyat: ₺456.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Paneller |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 2.27 " |
| Çözünürlük | 256x128 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Aktif Alan | 25.4x51.71 mm |
| Pin Tipi | 36 Pin |
| Parlaklık | N/A |
| Arayüz | SPI |
| Montaj Ayağı | Without Case |
| Dış Ölçü Çapı | N/A |
| Dış Uzunluk | 28.4 mm |
| Dış Genişlik | 68.7 mm |
| Dış Yükseklik | 1.3 mm |
HT023YFB - TFT LCD 2.27" 256*128 A-Si MONO REFLECTIVE
₺547.30
