Stokta
HT DISPLAY
HS00A79-VCA - LCD DISPLAYS 7-SEGMENT VA NEGATIVE 5V THT
₺658.74
Vergisiz Fiyat: ₺548.95
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter ve Nümerik LCD Displayler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Display Tipi | 7 Segment |
| Karakter Sayısı Dijit/Dot | N/A |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| LCD Modu | N/A |
| Rakam/Harf Ölçüsü | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 121x31 mm |
| Dış Uzunluk | 134.4 mm |
| Dış Genişlik | 46.2 mm |
| Dış Yükseklik | 5.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
HS00A79-VCA - LCD DISPLAYS 7-SEGMENT VA NEGATIVE 5V THT
₺658.74
