Stokta
HT DISPLAY
HS00A78C-YF62L-VA - LCD GRAPHIC 64X20MM
₺299.71
Vergisiz Fiyat: ₺249.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | N/A |
| Dot Ölçüsü | N/A |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | N/A |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 64x20 mm |
| LCD Modu | N/A |
| Polarizatör/Görüş Yönü | N/A |
| Dış Uzunluk | 88 mm |
| Dış Genişlik | 48 mm |
| Dış Yükseklik | 13 mm |
HS00A78C-YF62L-VA - LCD GRAPHIC 64X20MM
₺299.71
