HJR-78F-L-12VDC-S-Z - RELAY 7A 12VDC PCB TYPE MINI
- Marka: TIANBO
- Ürün Kodu: HJR-78F-L-12VDC-S-Z
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺29.84
- Vergisiz Fiyat: ₺24.86
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TIANBO |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HJR-78F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 7 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 20 A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/16 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 50 mA |
| Bobin Direnci | 240 Ohms |
| Bobin Gücü | 600 mW |
| Uzunluk | 15.7 mm |
| Genişlik | 12.3 mm |
| Yükseklik | 14 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | cURus |
Etiketler: RELAY 7A 12VDC PCB TYPE MINI - HJR-78F-L-12VDC-S-Z, HJR-78F-L-12VDC-S-Z, Röleler ve Röle Soketleri

