Stokta
HT DISPLAY
HG12864C16C-FF62L-VA - LCD GRAPHIC 128X64 FSTN POSITIVE 5V
₺586.40
Vergisiz Fiyat: ₺488.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Dot Ölçüsü | 0.35x0.28 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Sürücü Entegresi | AIP31107, AIP31108 |
| Görüntüleme Alanı | 43.5x29 mm |
| LCD Modu | FSTN Positive |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Dış Uzunluk | 54 mm |
| Dış Genişlik | 50 mm |
| Dış Yükseklik | 8.7 mm |
HG12864C16C-FF62L-VA - LCD GRAPHIC 128X64 FSTN POSITIVE 5V
₺586.40
