HER108-MIC - DIODE U.FAST Single 1A 1000V THT DO41
- Marka: M.I.C.
- Ürün Kodu: HER108-MIC
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺4.01
- Vergisiz Fiyat: ₺3.34
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | M.I.C. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Efficiency Rectifier |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE U.FAST Single 1A 1000V THT DO41 - HER108-MIC, HER108-MIC, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
