Stokta
BROADCOM
HCPL-7800A-300E - IC-7800 OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIPGW SMD
₺434.23
Vergisiz Fiyat: ₺361.86
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | BROADCOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DIP8, Gull-Wing |
| Amplifikatör Tipi | Isolation Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 100 Hz |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 10.9 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 100 Khz Isolation Op Amp |
HCPL-7800A-300E - IC-7800 OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIPGW SMD
₺434.23
