Stokta
ALLWINNER
H616 - SOC QUAD CORE A53 TFBGA284
₺502.54
Vergisiz Fiyat: ₺418.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SLF |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 6.8 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 2.04 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 39 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 7 mm |
| Yükseklik | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
H616 - SOC QUAD CORE A53 TFBGA284
₺502.54
