Stokta
GIGADEVICE
GD32F130F4P6 - IC-32F130F MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
₺94.98
Vergisiz Fiyat: ₺79.15
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | GIGADEVICE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Besleme Voltajı | 2.6 to 3.6 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Hız | 48 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 64 kB |
| RAM Boyutu | 8 kB |
| I/O Sayısı | 15 |
| EEPROM Boyutu | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | General-Purpose Microcontrollers Based on the High Performance Arm Cortex-M3 RISC Core |
GD32F130F4P6 - IC-32F130F MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
₺94.98
