Stokta Yok
FTDI
FT230XS-U - IC-230 USB SERIAL BASIC UART 16SSOP
₺261.68
Vergisiz Fiyat: ₺218.07
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP16 |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 5 V |
| Besleme Akımı | 8 mA |
| Veri Hızı | 3 Mbaud |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB to Basic UART IC |
FT230XS-U - IC-230 USB SERIAL BASIC UART 16SSOP
₺261.68
Hızlı Stok Bilgisi Al
