Stokta
FSP
FSP2000-52AGPBI - POWER SUPPLY 2000W 3.3VDC 5VDC +/-12VDC ATX
₺52,263.47
Vergisiz Fiyat: ₺43,552.89
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çok Çıkışlı Adaptörler |
| Üretici Firma | FSP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Benchtop |
| Kılıf / Kasa | ATX |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| Çıkış Voltajı 1 | 3.3 V |
| Çıkış Voltajı 2 | 5 V |
| Çıkış Voltajı 3 | 12 V |
| Çıkış Voltajı 4 | -12 V |
| Çıkış Voltajı 5 | None |
| Çıkış Voltajı 6 | None |
| Çıkış Voltajı 7 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 25 A |
| Çıkış Akımı 2 | 25 A |
| Çıkış Akımı 3 | 166.6 A |
| Çıkış Akımı 4 | 500 mA |
| Çıkış Akımı 5 | None |
| Çıkış Akımı 6 | None |
| Çıkış Akımı 7 | None |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Gücü | 2000 W |
| Verimlilik | 80 % |
| Uzunluk | 199.9 mm |
| Genişlik | 150.1 mm |
| Yükseklik | 86.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +50 °C |
FSP2000-52AGPBI - POWER SUPPLY 2000W 3.3VDC 5VDC +/-12VDC ATX
₺52,263.47
